Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hava Durumu :

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İlçede bulunan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı yapıldı
Eklenme Tarihi : 23.02.2011   |  

 

Kızıltepe Belediye Başkan Vekili Adnan Irmak, Belediye Başkan Yardımcıları Burhan Kurhan, Hasan Demir ve Birim Müdürleri, mahallelerde yapılacak çalışmalar ve mahalle sorunlarını tespit etmek için mahalle muhtarları ile bir araya geldi. İlçedeki mahalle muhtarının da katıldığı toplantı bugün belediye hizmet binasında gerçekleşti.


Kızıltepe Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda, Belediye Başkan Vekili Adnan Irmak, mahalle muhtarlarının mahalleleri ile ilgili sorunlarını dinledi. Her mahalle için 2011 yılında da imkânlar ölçüsünde farklı değişik hizmetler yapılacağını ifade eden Irmak, belediye olarak mahallelerde yapılacak çalışmaların, hizmet önceliğine göre bildirilmesini istedi. 

 İlçede tüm mahallere çalışmaları eşit bir şekilde yaptıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Kurhan, muhtarlara "Hangi mahallede ne eksik var, bunları nasıl aşabiliriz gibi bazı tespitleri sizler de yapmışsınızdır. Sizleri aktif olarak belediye çalışmalarımızın içinde görmek istiyoruz. Bütün mahallelerimizde çalışmalar yapıldı. Fakat eksiklerimiz olabilir, bunları sizlerin de katkıları ile gidermek istiyoruz" diye seslendi.

Mahalle muhtarları ise mahallelerinde yapılacak çalışmalara kendilerinin katılımının daha uygun olacağını belirttiler.

Mahalle Muhtarları, "Belediyemizin çalışmalarımıza bizi de katması, hem bizim hem de belediyemiz için daha verimli olacağı kanısındayız. Bizler mahallelerde yaşıyoruz. Bu nedenle eksiklerimizi ve ihtiyaçlarımızı daha iyi biliyoruz" dedi. Daha sonra mahalle muhtarları mahallelerinde eksikleri dile getirdiler.


Alt

Her türlü Öneri , Görüş ve İsteklerinizi Bize İletebilirsiniz...

Telefon

+90 482 312 20 77

+90 482 312 20 78

E-mail

info(at)kiziltepe.bel.tr

İletişim Formu

Birim Telefonları

İletişim Formu


Gönderiliyor...

Pencereyi Kapat
imza software & design