Başkan ODABAŞ’tan Bayram Kutlama Mesajı
Başkan ODABAŞ’tan Bayram Kutlama Mesajı

Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir.

Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri; bizleri birbirimize sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kızıltepeli hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın birlik ve beraberliğimize vesile olmasını, tüm insanlığa, İslam âlemine, ülkemize ve Kızıltepe'mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

                                                                                                                                                                                                               Ahmet ODABAŞ

                                                                                                                                                                                                     Kaymakam-Belediye Başkan V. 


Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız