Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı
Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu,  Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı, Allah'ın dua ve rahmet kapılarının açıldığı, yardımlaşmanın arttığı aydır.

Büyük bir heyecanla kavuşmayı beklediğimiz Ramazan ayını, bu yıl yaşadığımız deprem felaketinin gölgesinde idrak edeceğiz. Sahurun bereketini, iftarın sevincini, teravihin coşkusunu ve Ramazan ayının kutlu güzelliklerini depremzede kardeşlerimiz ile birlikte yaşacağız. İftar sofralarımızı onlarla paylaşıp bu ayın faziletlerini hep birlikte idrak edeceğiz.

Ramazan-ı Şerif vesilesiyle dualarımızla, birlik ve beraberlikle yaşanabilecek tüm musibetlerden kurtulmak için Allaha sığınalım. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde barındıran bu ayda dua ve ibadetlerimizi layıkıyla idrak edebilelim.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı bu ayın tüm İslam âlemine hayır, huzur ve barış getirmesini temenni ederim. Sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını diliyorum.


Halkın sesiyiz