Çay Sizden Simit Bizden
Çay Sizden Simit Bizden

Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih CIDIROĞLU, ‘Çay Sizden Simit Bizden’ projesi kapsamında Kızıltepe esnafıyla buluşuyor.

 

‘Çay Sizden Simit Bizden’ projesi kapsamında ilk olarak Eski Sanayi sitesi esnaflarıyla bir araya gelen Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih CIDIROĞLU’nun bu seferki durağı Hububat Merkezi esnafı oldu.  Esnaflarla çay ve simit eşliğinde hasbihal edip onların istek ve şikâyetlerini birebir dinleme fırsatı bulan CIDIROĞLU, ziyaretlerin rutin bir şekilde devam edeceğini belirtti.

 

Esnaf ziyaretleri ile amaçladığımız Kızıltepeli kardeşlerimle gönül muhabbeti yapmak, diyen Cıdıroğlu: “Halkımızın gönlüne dokunup, devlet millet kaynaşmasını sağlamak için sabahları esnaflarımızla buluşarak sohbet ediyoruz. Onlarla gönül muhabbeti yapmaktan mutluyum.

 

Projemizin ilk günü Eski Sanayi Sitemizde ekmeğini alın teriyle kazanan işçi kardeşlerimizleydik. Bugünde Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük Hububat Merkezi’nde esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek gönül sohbetlerimizi gerçekleştirdik. Bizler bu projeyle birbirimizle sadece çay ve simidimizi değil, gönül birlikteliğimizi paylaşıyoruz” dedi.

 

 Halkın sesiyiz