Öğrencilere Ücretsiz Lunapark Bileti Verildi
Öğrencilere Ücretsiz Lunapark Bileti Verildi

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi ilçede eğitim gören ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sömestr tatili hediyesi olarak ikişer adet lunapark bileti verdi. Bileti alan öğrenciler soluğu lunaparkta aldı.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Kılınç Lunapark İşletmecisi Hacı Kılınç ile imzaladığı protokol ile 75 bin öğrenciye karne hediyesi olarak 155 bin lunapark bileti verildi. Bileti sevinçle alan öğrenciler lunaparka koştu. Gönüllerince eğlenen öğrenciler Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a teşekkürlerini ilettiler. 

Her çocuğumuza Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi olarak 2 adet bilet hediye ettik diyen Çam: “Öğrencilerimiz bu biletleri 20 Nisan tarihine kadar kullanabilecekler. Hepsine iyi eğlenceler diliyorum. Hacı Beye de böyle önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptığından desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tanesi 7 lira olan biletler toplamda 1 milyon üzerinde sosyal sorumluk kapsamında katkı sundular bize” dedi.Halkın sesiyiz