Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ülkemizin düşman işgalinden kurtuluşunu, ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 99.’inci yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gururla kutluyoruz. Kurtuluş Savaşı'nda canla başla mücadele eden milletimiz, bugün bağımsızlık yolunda gösterdiği başarıyla tüm dünyaya örnek olmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında bağımsızlık yolunda ilerleyen milletimiz, destansı bir tarih yazmıştır.

Milletimiz dün olduğu gibi bugün de bağımsızlığına zincir vuracak olanlara gereken cevabı en iyi şekilde vererek 'Bağımsız Türkiye' kararlılığını sürdürmektedir. Gayemiz; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sağlam ve güçlü temeller üzerine kurduğu modern Türkiye Cumhuriyeti’ne en iyi şekilde sahip çıkmaktır. Bereketli topraklarımızda, birlik ve beraberlikten aldığımız güçle azimliyiz ve cesuruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.  Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımızın bütünlüğü, milletimizin bekası ve selameti uğruna mücadele eden kahraman şehitlerimizi ve ahirete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.


Halkın sesiyiz