Kaymakam/Belediye Başkan V. Hüseyin Çam’dan Görev Başındaki Ekiplere Bayram Ziyareti
Kaymakam/Belediye Başkan V. Hüseyin Çam’dan Görev Başındaki Ekiplere Bayram Ziyareti

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, kamu görevlileri, görev başında olan güvenlik güçleri, sağlık çalışanları, hastalar ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam Kurban Bayramı’nda ilk olarak Kızıltepe Öğretmen kamu görevlileri, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızla bayramlaştı. Burada konuşan Çam, Kurban Bayramı’nın önemine değindi. Bayramın, bayramlaşma mutluluğunun hazzını yaşıyoruz diyen Çam: “Uzun zaman sonra ilk defa bir araya gelebildik. Normal hayata doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Rabbim çok daha sağlıklı, çok daha güzel bayramları hep beraber sağlık sıhhat içerisinde geçirmemizi nasip eylesin. Herkesin bayramı mübarek olsun kestiğimiz ve keseceğimiz kurbanların da Rabbim kabul etsin” dedi.

Ardından vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için mesai başında olan ekipler ve hasta vatandaşlarımızla bayramlaştı. Viranşehir yolu ve Akdoğan yolunda polis kontrol noktalarını ziyaret eden Çam, polis memurlarının bayramlarını kutlarken, yolculuk yapan vatandaşlarla sohbet edip şeker ikram etti. Daha sonra Mardin Büyükşehir Belediyesi Kızıltepe İtfaiye Grup Amirliği’ne uğrayan Çam burada görev başındaki ekiplerle bayramlaşıp işlerinde kolaylıklar diledi.

Kızıltepe Devlet Hastanesi Baştabipliğini ve çocuk hastaları da unutmayan Çam, onlarla da bayramlaştı. Çocuklara bayram harçlığı veren Çam, onlara acil şifalar diledi. Tüm ziyaretlerini Coronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleştiren Çam,  herkesin Kurban Bayramını içtenlikle kutladı.Halkın sesiyiz