Eş Başkanlar Pazar Esnafını Ziyaret Etti
Eş Başkanlar Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, otogar alanında kurulan Pazar esnafını ziyaret etti.

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, Eş Başkan Yardımcıları Dilber Sulhan ve Turgay Timur ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kızıltepe ilçesinde Otogar alanında kurulan Pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Tezgahları başındaki pazarcıları tek tek ziyaret eden Eş Başkanlar, pazarcı esnafı ile bire bir sohbet etti. Sohbet sırasında Pazar esnafının görüş ve önerilerini dinleyen Eş Başkanlar, esnafların dilek ve isteklerini önemli bulduklarını ve belediyenin her zaman esnafların hizmetinde olduğunu bildirdi. Pazar esnafından bir genç ise, sattığı şallardan birini Eş Başkan Yılmaz’a hediye ederek, şalı Yılmaz’ın boynuna astı. Yoğun ilginin gösterildiği ziyaret sırasında Eş Başkanlar, Pazar’da bulunan vatandaşlarla görüştü.

Kızıltepe Semt Pazarcılar Derneği Başkanı Fesih Kaymaz ve yönetimi de Eş Başkan Yılmaz ve İpek’in ziyaretine eşlik etti.Halkın sesiyiz