Kızıltepe’de asfalt çalışması başlıyor
Kızıltepe’de asfalt çalışması başlıyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’a yarın başlanacak olan yol çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kızıltepe merkezinde tahrip olan ve bozulan yolların asfaltlanması için Kızıltepe halkının sabırsızlıkla beklediği son toplantı Kızıltepe Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşti. Mardin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri ile Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe’nin en işlek caddeleri olan Mardin, Urfa ve Eski Hastane caddelerinde yapılacak olan asfalt çalışması için bir araya geldi. Yapılan toplantıdan sonra, Mardin Caddesi’nde yarın sabah saatlerinden itibaren asfalt çalışmasına başlanması kararlaştırıldı.

Eş Başkan Yılmaz, halkın en büyük istemini yerine getirmek için yaptıkları girişimlerin sonuna geldiklerini ifade ederek, yarından itibaren Büyükşehir Belediyesinin ilçede asfalt çalışmasına başlayacağını söyledi. Yılmaz, yol yapım çalışmaları için herhangi bir zorluğun yaşanmaması için tüm birimlerin hazır olmasını isteyerek, “Yarından itibaren yollarımız asfaltlanmaya başlanacak. Hastane Caddesi kavşağından eski Maliye kavşağına kadar asfalt çalışması olacak. Halkımız bu güzergaha araçlarını park etmemelidir. Herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için herkesin duyarlı olmasını bekliyoruz” dedi.

 Halkın sesiyiz