2020-2024 Stratejik Plan anketimize katılmak için tıklayınız.

Eşbaşkan Yılmaz ailelerle iftar açtı
Eşbaşkan Yılmaz ailelerle iftar açtı

Kızıltepe Belediyesi Eşbaşkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, ihtiyaç sahibi ve yalnız yaşayan iki genç kardeşin evinde iftarını açtı.

Kızıltepe Belediye Eşbaşkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, ilçenin farklı mahallelerinde her gün konuk olduğu ihtiyaç sahibi bir aile ile iftarını açmaya devam ediyor. Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, bugün de ilçenin Tepebaşı Mahallesi’nde yalnız yaşayan iki genç kardeşin iftar sofrasına konuk oldu. Yalnız yaşayan kardeşlerden biri okula giderken, diğerinin ise işsiz olduğu öğrenildi.

Belediyenin imkanı ile kaldıkları evde mahallelinin yardımlarıyla geçimini sürdüren genç kardeşlerin evine konuk olan Yılmaz ve belediye meclis üyeleri, birlikte aynı sofrada iftarını açtı.

Genç kadınların yan komşuları olan Özdemir ailesi de iftar sofrasında hazır bulundu. Aile bireyleri birlikte açtıkları iftardan sonra yaşadıkları durumu Eşbaşkan Yılmaz’a anlattı. Aile bireyleriyle uzun süre sohbet eden Yılmaz ve belediye meclis üyeleri, daha sonra başka programlara katılmak üzere konuk oldukları evden ayrıldı.

İftarlarını Çelik ve Özdemir aileleriyle birlikte açan Eşbaşkan Yılmaz, yanında getirdiği yardım paketlerini de katkı amacıyla ailelere teslim etti.Halkın sesiyiz