14 Şubat Sevgi Günü’nde Yetimleri Sevindirdik
                14 Şubat Sevgi Günü’nde Yetimleri Sevindirdik

Kaymakam/Belediye Başkan V. Sn. Hüseyin Çam’ın Eşi Sn. Dilek Çam tarafından 14 Şubat Sevgi Günü’nde ‘Sev, Sevindir Yetimi Güldür’ sloganı ile kadınlara özel çay programı düzenlendi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Sn. Hüseyin Çam ve Eşi Sn. Dilek Çam kendisine mektup yazan çocukların talebi üzerine harekete geçti. Dilek Çam; Sev, Sevindir Yetimi Güldür sloganı ile kadınlara özel çay programı düzenleyerek, yetim çocuklar için bağış toplanmasını sağladı. Kendisinden maddi ve manevi isteklerde bulunan çocukların çağrısına bir bağış toplama programı yaparak cevap veren Çam; toplanan bağışların çocukların isteklerine harcandığını vurguladı.

    ‘77 Yavrumuza Dokunduk’

14 Şubat Sevgi Günü dedik bu özel günde yapılacak etkinlikler arasında en anlamlısı bize emanet edilen yavrularımızın hayalini gerçekleştirmek olduğuna inanarak böyle bir çalışma başlattık diyen Çam: “ Bu çalışma kapsamında yavrularımızdan hayallerine ve taleplerine dair mektup istedik. Önceliğimiz maddi durumu iyi olmayan yavrularımızdı. Aldığımız mektupları çalışma arkadaşlarımla birlikte değerlendirerek hafta içerisinde yavrularımızın hayallerini gerçekleştirdik. 5 yavrumuza genç odası, 10 yavrumuza tablet, bir telefon, 3 adet bisiklet, gitar, bağlama, televizyon, 2 çalışma masası, bir fırın, çocuklarımızın servis ücretleri, nakdi yardımlar, yardımcı kaynaklar ve okul harçlıkları olmak üzere toplada 77 yavrumuza dokunduk. Onların gözlerindeki mutluluğa yaşadıkları heyecana ortak olmak tarif edilemez bir mutluluktu. Sizler almış olduğunuz her bir biletle çocuklarımızın mutluluğuna ortak oldunuz. Allah hayrınızı kabul etsin.” dedi.

Programda konuklar müzik ve birbirinden eğlenceli yarışmalar ile doyasıya eğlendi. Yarışmacılara hediyeler verildi.Halkın sesiyiz