Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

            Sevgili Kızıltepeli Hemşehrilerim,

              İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU’nun tensipleri, Mardin Valimiz Sn. Mustafa YAMAN’ın olurlarıyla görevlendirildiğim Kızıltepe Belediye Başkanlığında kısa sürede ekip arkadaşlarımla hiçbir ayırım gözetmeksizin herkese kaliteli hizmet sunmanın gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. Bu süreçte önceliğimiz vatandaşlarımızın en iyi şekilde hayatlarını sürdürmelerine olanak sağlamak olacaktır. İhtiyaçlarımızı çok kısa sürede belirleyip, önceliklerimizi tespit edeceğiz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kazandıracağız.

              Değerli Hemşehrilerim;

               İlçemizin büyük ve potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunun bilincindeyim. Bu bilinçle tüm çalışmalarımızın ilçemize katkı sağlayacak şekilde olması için çabamız gece gündüz devam edecektir. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu belediye hizmetlerini ilçemizin her noktasına ulaştıracağız.

Geleceği tasarlayarak yolumuza devam edeceğiz. İlçemizi,sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Kızıltepe haline gelmek için çalışacağız. El birliği, güç birliği en önemlisi gönül birliğiyle eğitim, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele ederek birlikte yeni bir Kızıltepe inşa edeceğiz.

 

Siz değerli vatandaşlarımızın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız. Bu inançla siz Kızıltepeli hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.


Halkın sesiyiz