Başkanın Mesajı

Değerli halkımız;

       Yerel seçimlerde büyük bir teveccüh göstererek, desteklediğiniz için hepinize teşekkürü borç biliriz.

        Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın refah ve daha yaşanılır bir kentte hissetmelerini sağlamak ilk görevimiz olacaktır. Sizlerden aldığımız destekle, 5 yıllık süre boyunca tek işimiz hizmet olacaktır. 

Bilmelisiniz ki; bu güzel ilçemizin cefakar insanları son yıllarda hizmet adına büyük bir kayıp yaşadı. İyi ve kötü günlerde halkımız her zaman bu onurlu duruşundan asla taviz vermedi. Artık kötü günler geride kaldı. Önümüzde sadece ortaya koyacağımız projelerle halkımıza hizmet götürmek olacaktır.

      İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, saygıyla ve hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf ve hesap veren belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimiz olacaktır.

       İlçemizde doğayı esas alan bir anlayışı oluşturarak, çözüm üreten bir yerel yönetim modelini hayata geçireceğiz.

       Nasıl ki, yerel seçimlerde verdiğiniz destekle sesinizi bu makama taşıdıysanız, yine el birliğiyle, güç birliğiyle, söz birliğiyle kültür, sosyal ve sanatın güzellikleriyle buluşturarak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

      Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda halkımıza olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadan yolumuza devam edeceğiz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz.

Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

        Çağdaş kent ve kentlilik bilincimizle, emeğe, doğaya, bizi var eden renklerimize saygımızla genç kuşaklara her zaman örnek olacağız. Çünkü biz, Kızıltepe’nin onurlu tarihini bu bilinçle yaratan nice değerin mirasçılarıyız. Hepsinin önünde saygı ve minnetle eğiliyoruz.

       Değerli halkımız; Kızıltepelilik ruhu, ancak bu duruş ve çalışkanlıkla var edilip yaşanabilir. Sizleri en iyi dileklerimizle selamlıyoruz ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla.

 


Halkın sesiyiz